Ataşehir Mevlana Mahallesi pimapen servisi, kepenk, sineklik, Cam balkon, Alüminyum doğrama, Kepenk, Panjur, Sineklik, Duşakabin, Ayna, Isıcam.

Mimar Sinan Mahallesi

İstanbul Ataşehir Mevlana Mahallesi Güvenli Pimapen servisi

İç ve dış kullanım için cam korkuluk, Giyotin, Pergule sistem, Alüminyum doğrama, Kepenk, Panjur, Sineklik, Duşakabin ayna, Isıcam-Konforcam, Pimapen, Cam balkon tamiri, Alüminyum küpeşte, Kare küpeşte arayan müşterilere doğrudan

Ataşehir Mevlana Mahallesi pimapen servisi Gaziosmanpaşa genelinde tedarik, ticaret ve perakende satış yapıyoruz. Zihninizi rahatlatmak için, korkuluklarımız tüm ilgili inşaat düzenlemelerine uygundur. Bir proje şablonu hazırlamak için daima önerilen siteyi ziyaret ediyoruz. Ismarlama korkuluğunuzu yaratmaya devam etmeden önce kullanılacak camı temsil edecek bir ahşap model çizeceğiz. Müşterilerimizin çoğu İstanbul'un merkezinde. Ancak ekibimiz Büyük

Ataşehir Mevlana Mahallesi Pimapen Servisi

İstanbul’da çalışabilir. Çerçevesiz Cam Korkuluklar, İç ve Dış çerçeveli veya çerçevesiz zarif, minimalist cam korkuluklar, hem iç hem de dış mekanda çok çeşitli çağdaş konumlara uygundur. Modern ofis ortamlarından yeni perakende gelişmelerine, asansör boşluklarını merdivenlere, çerçeveli veya çerçevesiz cam korkuluklara, çevreyi eşsiz bir estetik iyileştirme sunarken güvenliği en üst düzeye çıkarır.

Düşük Demirli Cam

Ataşehir Mevlana Mahallesi pimapen hizmeti ve cam balkon Düzenli düz camdaki kenarların yeşil ve siyah görünümünü azaltarak çerçevesiz görünümü geliştirmek için düşük demir cam kullanılabilir. Düşük demir cam ayrıca, çevreleyen dekorasyonun renklerinin camdan bakıldığında renk tonundan daha az etkilenmesini sağlayan bir yüzey sağlar.

Ataşehir Mevlana Mahallesi cam balkon servis Cam, canlandırmak, göze çarpmak veya daha fazla mahremiyet için göze çarpmayan bir görünüme sahip olmak için çeşitli şekillerde dekore edilebilir. Görsel bir etki için LED'ler bile ekleyebiliriz. Cam Korkulukların özellikleri ve Avantajları Tüm özelliklere ve amaçlara uygun ısmarlama tasarımlar Her alanı geliştirmek için kesintisiz cam hatlar Güney İstanbul Yenibosnadaki atölyemizde tasarlanmış, üretilmiş ve dekore edilmiş camlar Güçlü, güvenli, güvenli, uzun ömürlü malzemeler İstanbul‘un Lider Cam Korkuluk Uzmanı ile İrtibata Geçin

Ataşehir Mevlana Mahallesi Cam balkon, Giyotin, Pergule sistem, Alüminyum doğrama, Kepenk, Panjur, Sineklik, Duşakabin, Ayna, Isıcam-Konforcam, Pimapen tamiri, Alüminyum, Kare küpeşte

Duşakabin

Duşakabin, banyoların olmazsa olmazı! Duşakabinler temper cam, esnek yapı ve birçok renk, model seçeneği ile hizmetinizde. Dünya standartlarındaki kaliteyi çok uygun fiyatlar ile elde edebileceğiniz duşakabin seçenekleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İçini göstermeyen, kendini temizleyebilme özelliğine sahip, kırılmaz cam ve en kaliteli malzemeler ile oluşturulmuş iç yapısı ile banyolara renk getirebilecek duşakabin seçenekleri ile ekonomik fiyatlar sunabilen firmamız ile sınırsız hizmetler sunmaktayız.

Duşakabin Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Duşakabin seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler mevcuttur. Bu özellikler;

 • Kir tutmayan cam, ergonomik ve esnek yapı ile donatılmış olması,
 • En son üretilen teknoloji kullanımı ile tasarlanmış ve en kaliteli ürünler ile donatılmış olması,
 • Kaliteli malzemeden oluşturulmuş bilyeler sayesinde rahat hareket ettirebilme ve kırılması mümkün olmayan tekerlekler sayesinde uzun ömürlü bir malzeme ile yapılmış olması,
 • Ayarlanabilir özelliğe sahip malzemelerden üretilmiş olması şeklinde sıralanabilmektedir.

Her zevke ve her bütçeye rahatlıkla hitap edebilen sınırsız çeşitleri ve yüksek teknolojik yapıları ile sizlere sunulan duşakabin seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

İşlevsel, ferah, yalın yapıları ile banyolara yeni bir tarz getiren özgür ruhlu duşakabinleri en uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kapı kulpundan, bilyelere tekerleklerden, kullanılan camın özelliklerine kadar en kaliteli ürünler ile donatılmış ürün yelpazesi ve ekonomik fiyat listeleri ile hizmetler sunan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. En iyi hizmet ve en uzun soluklu kullanımlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Pimapen

Ahşap doğramaların yerine daha modern, sağlıklı ve daha uzun ömürlü pencere arayışı ile ortaya çıkmış PVC malzemelerinden üretilen pencere sistemlerine pimapen denmektedir. Ahşap ağaçlardan üretilen bu pencerelere göre pek çok avantaj bulunmaktadır. Isı yalıtımı sağlayan diğer ahşaplara göre çok daha uzun ömürlüdür. Masrafı düşünüldüğünde ise neredeyse %0 denilecek düzeyde kalmaktadır.

Polimer, PVC yapıların üretildiği bir malzeme olarak karşımıza çıkan bu camlar, modern ve estetik yapıları ile kullanıcılarını memnun etmektedir. PVC üretimleri petrol ve tuz karışımlarından yapılmaktadır. Sadece PVC sektörü genelinde hızla yaygınlaşmış olan plastikler arasında yer almaktadır. Bakımlarının ve temizlenmesinin kolay bir şekilde yapıldığı pimapenlerin tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri de maliyetlerinin uygun olmasıdır.

Pimapen Özellikleri

Pimapen cam özellikleriyle pek çok kullanıcının ilgisini çekmeye başlamıştır. Özellikle son yapılan binalar içinde vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Farklı renkleri ve formlarıyla her eve uyum sağlayan modeller, farklı alanlarda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olmaktadır.

Pimapenlerin kullanımlarını birçok yerde görmekteyiz. Bunları şöyle sıralayabiliriz;

 • Ev ve iş yeri
 • İşletmeler
 • Balkonlar
 • Mağaza vitrinleri
 • Kamu ve özel binalar
 • Prefabrik yapılar

Estetik ve şık tasarımları ile birlikte öne çıkan pimapen camlarını özellikle inşaat sektöründe görmekteyiz. Kullanışlı yapıları ve özellikleri ile oldukça popülerdir. Pimapenler ile enerji verimliliği oldukça yüksek seviyede olmaktadır. Maliyet açısından değerlendirildiğinde de başarılı sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Farklı tasarımların ve modellerin olduğu pimapenler ile sizlerde hayatınızı olumlu yönde etkileyecek bakımları kolay, maliyeti uygun camlar için hemen arayınız.

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama sistemleri çeşitli ebatlarda kesilerek hazırlanan profil gruplarının işlenmesi sonucu kapı, pencere, cam balkon ağırlıklı ürünlerde kullanım olanağı bulan ürün gruplardır. Farklı çeşitleri bulunan bu sistemlerin en önemli özellikleri bazı türlerinde ısı yalıtımı imkânı tanımasından kaynaklanmaktadır. Pek çok çeşidi bulunan alüminyum doğrama sistemleri bu özellikleri ile günümüzde üretilen tasarım modeller için de iyi bir alternatif olmaktadır. Çevre dostu olan bu ürünler kolay bir şekilde geri dönüştürülebilir olmaları sebebiyle de tercih konusudur. Olası yangın felaketlerinde zehirli gazların salınmasına sebep olmamaktadır. Bu ürün grupları hayatımızın pek çok yerinde kullanım olanağı bulan ürünlerden oluşmaktadır.

Alüminyum Doğrama Sistemlerinin Sağladığı Faydalar

Farklı bileşenlerle üretilen birbirinden farklı alüminyum doğrama çeşitleri evlerde ve işyerlerinde çeşitli alanlarda kullanım olanağı bulmaktadır. Özellikle kolay temizlenebilir olmaları ve uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanım olanağı tanıyan bu sistemler bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedirler. Birbirinden farklı renk seçeneği bulunan bu sistemler her zevke ve tasarıma uygun modelleri ile seçme avantajı tanımaktadır. Kapılarda ve pencerelerde sık bir şekilde kullanılan bu sistemler yaz ve kış aylarında ısı yalıtımı sağlayarak enerji verimliliğine destek olan ürün gruplarındandır. Cam balkonlarda da kullanılan farklı çeşitlerde ki alüminyum doğrama sistemlerinin kaliteli olanları hava koşullarından etkilenmeden uzun süreler boyunca kullanılabilmektedir. Yangına ve ısıya dayanıklı malzemelerden üretilebilen bu ürünler bu yönleri ile de korumalı ürün gruplarından sayılmaktadır.

Kepenk

Kepenk sistemleri günümüzde pek çok alanda kullanılan oldukça konforlu ve efektif ürün grupları arasında yer almaktadır. Kepenk sistemleri dikey olarak çalışan kapı modelleri arasındadır. Kepenk ürünün çalışma prensibi kısaca üst kısmında yer alan motor şaftının dönmesi sonucu kepenk lamellerinin bu kısmın üstüne sarılması şeklindedir. Kepenk her açıldığında bu işlem tekrarlanmakta kapandığında ise tersine işlem uygulanmaktadır. Otomatik kepenk sistemlerinin kullanıldığı alanların başında garaj girişleri, sitelerin kapalı otopark girişleri, depoların girişleri, dükkân ve ofis camları gibi alanlar yer almaktadır.

Kepenk Sistemleri Özellikleri

Sessiz çalışma özelliği ve kolay kullanılabilir olması nedeni ile sık bir şekilde tercih edilmektedirler. Ayrıca dışardan toz ve çöp girişlerini de engelleyen etek ucu parçaları sayesinde temiz kullanım olanağı yaratmakta ve sistemin sessiz çalışmasına olanak tanımaktadır. Kepenk sistemlerinde de ihtiyaca uygun pek çok farklı alternatif çeşit bulmak mümkündür Uzaktan kumandalı ya da elle açılır modeller bu çeşitler arasında yer almaktadır. Bazı modellerde orijinal askı kilit mekanizmaları da mevcuttur. Özellikle işyerleri için tercih edilen bu modeller kepenkin dışarıdan zorla açılma riskini bertaraf etmektedir. Elektrik kesildiğinde sistemin açılmasını sağlayan redüktör sistemleri mevcuttur. Böylece her durumda kullanım olanağı veren sistemlerdir. Kepenk sistemlerinin bu kadar sık tercih edilmesinde en önemli sebepler arasında ürünün alanları tamamlayan ürünler olması, kullanım kolaylıkları sağlaması, güvenli sistem olmaları ve alanların steril kalmalarına destek olmalarından kaynaklanmaktadır.

Pergule

Kelime olarak saçak kelimesinden türetilmiş bir sözcük olan pergule açılma ve kapanma özelliği nedeni ile oldukça kullanışlı sistemler olan dış mekanlarda yağmur veya güneş gibi etmenlerden korunarak konforlu bir şekilde vakit geçirmenize olanak sağlayan ürünlerdir. Gölgelik ve korumalık amacı ile kullanılan bu ürün üretim aşamasında kullanılan materyallerin farklı olması sebebi ile çeşitleri olan bir üründür.

Pergula sistemleri hangi alan için kullanılacak ise o alan için özel olarak tasarlanması kullanışlılığını arttıracak en önemli etmenlerdendir. Çünkü her alan ve iklimin birbirinden farklı dış koşulları olabilmektedir. Pergule tercihlerinizde dikkatli olmanız ve uzman firmaların desteğini almanız üründen efektif bir kullanım elde etmeniz için önemlidir. Farklı renk ve malzeme çeşitlerinden üretildiğinden mekanlarınızın dekorasyonuna uygun pergule modelleri bulmakta zorlanmayacaksınız.

Pergule Çeşitleri

Ahşap ve alüminyum malzemelerden üretilebilen bu sistemler hangi alanda kullanılacağına göre seçilmelidir. Son zamanlarda en çok tercih gören pergule modelleri açılıp kapanan modeller arasından seçilmekte olup bu özellikleri ürünün kullanım süresinin uzatılmasına yardımcı olmakta aynı zamanda ergonomik bir kullanım olanağı sunmaktadır. Bu sistemler dört mevsim kullanılabilen ürünlerdir.

Pergule Sistemleri Kullanım Alanları

Bu sistemler çok yaygın olarak kullanılmakta olup evlerde verandalarda, işyerlerinde, yeme içme mekanlarında, restoran ve tüm açık alanda hizmet veren işletmelerde tercih edilen sistemlerdir. Kullanışlı olmasının yanı sıra mekanlara hoş bir görüntü kazandıran bu ürünler kaliteli tercih edildiğinden uzun yıllar boyu kullanım ömrü sunmaktadır.

Giyotin

Giyotin bazı alanlarda özellikle pencerelerin tam olarak yan tarafa açılıma yer olmayan ya da tercih edilmeyen alanlarda dikey açılıma olanak tanıyan sistemlere verilen isimdir. Bu sistemler özellikle dar mekanlarda yerden tasarruf sağlayarak ürünün performansını arttıran sistemlerdir. Geniş mekanlarda da mekânı olduğundan da geniş göstermesi ve tarz ürünler olmalarından dolayı sıklıkla kullanılan türlerdendir.

Giyotin PVC Sistemlerinin Sunduğu Faydalar

Giyotin pencere sistemleri mekanlara kattığı tarz yanında işlevsel olarak pek çok fayda barındıran ürünlerdendir. Bu faydalar;

 • Bu sistemlerin uygulandığı pencere kanatları pencerelerin arzu edilen açıklıkta bırakabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece dış koşullara uygun açıklıkta ürünü kullanma özgürlüğüne kavuşmuş olursunuz.
 • Sistemin sağladığı diğer bir avantaj hem sağa hem de sola yönelik hareketleri yapabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Bunu sağlayan mekanizma giyotin sistemidir.
 • Pencerenin her iki kanadı üst kısma doğru da açılabilir özelliktedir. Bu şekilde içeriye hava girişi kolaylıkla sağlanmış olacaktır.
 • Giyotin PVC sistemi ile kapılarınız ve pencereleriniz dışarıdan açılmaya karşı korumalıdır. Bu sayede son derece güvenlikli ürün grupları arasında yer almaktadır.
 • Görünüş açısından bulunduğu mekâna ayrı bir hava katan prestijli ürünlerdir.

Sağladığı tüm avantajlar nedeni ile tercih edilen bu sistemlerin kurumları da basittir. Kaliteli malzemeden üretilmiş ürün tercihlerinde bu sistemler kolay kolay bozulmayarak uzun süreler boyunca kullanılabilmektedir.

Pencere

Mekanların dışa açılan bölümlerini oluşturan pencereler hem dışarıdan ışık hem de hava girişini sağlayan sistemlerdir. Günümüzde pek çok farklı pencere sistemi kullanılmakta olup ahşap doğrama, metal doğrama ve PVC doğrama modellerde kendi aralarında sınıflara ayrılmaktadır. Mimari yapıların görünüşünü değiştiren en önemli unsurlardan biri olan pencereler kullanıldıkları çeşide göre bulundukları mekâna estetik katan ürünlerdir.

PVC Pencere Nitelikleri

Kullanıcıları için pek çok yarar sağlayan PVC pencere sistemleri öncelikli olarak göze hoş görünmeleri ve yapıları tamamlayan ürünler olmaları nedeni ile en çok ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Yaz ve kış dışarıda ki havanın içeri alımında ısı yalıtımı sağlayan sistemler olup bu özellikleri nedeni ile enerji tasarruflu çevre dostu ürünlerdir. Kolay temizlenebilir olmaları ve mukavemetli ürünler olmaları nedeni ile uzun süre dayanıklı kullanım olanakları sağlamaları diğer pozitif özellikleri arasında yer almaktadır. Kolay bir şekilde kurulumu yapılabilen PVC pencere sistemleri geri dönüştürülebilir olmaları nedeni ile de öne çıkmaktadırlar. Farklı mekanizmalar ile açılabilen özellikleri her ortam için uygun PVC pencere sistemlerini mümkün kılmaktadır. Bunun dışında kilit sistemlerinin özel üretilmiş olması bu ürünleri yüksek güvenlikli ürünler arasında yer almasına neden olmaktadır. Yapının bulunduğu her alanda kullanımı uygun olup kaliteli malzemelerden üretilmiş pencere sistemleri son derece efektif ürün grupları arasında sayılmaktadır.