İstanbul Gaziosmanpaşa pimapen servisi, kepenk, sineklik, Cam balkon, Alüminyum doğrama, Kepenk, Panjur, Sineklik, Duşakabin, Ayna, Isıcam

İstanbul Gaziosmanpaşa Pimapen 

Pimapen, polivinil klorür maddesinden oluşan bir tür plastiktir. Ayrıca kimya endüstrisinin en değerli ürünlerinden birisidir. Yapı sektöründe PVC ismiyle bilinmekte ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sektör içerisinde bu kadar yaygın bir şekilde tercih edilmesinin nedenlerinden birisi hem maliyetsiz olması hem de montajının çok kolay olmasıdır. Bu özelliklerin yanında çok uzun yıllar dayanıklı olması da göz ardı edilmeyecek bir özelliktir.

Pimapen Çeşitleri

Kullanım kolaylığı ve istenilen şekildeki tasarımları ile birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda sadece beyaz renkleri olan pencereler her geçen gün gelişe tasarımları ve çeşitleri ile günümüzde üretilmeye devam ediyorlar. Yapının dış cephe rengi ve mekânın iç dekorasyonuyla uyumlu renklerde bulunabilecek çeşitleri sayesinde çok farklı tasarımlar elde edilebilmektedir. Her bütçeye ve zevke uygun tasarımlar bulunabileceği gibi, kullanım alanına göre de farklı çeşitler vardır. Kullanım alanına göre dar bir alana tek kanatlı, yarım açılan veya sürgülü çeşitleri bulunmaktadır. Geniş alanlar için ise geniş ürün yelpazesi arasından dilenilen tasarım tercih edilebilir.

Pimapen Avantajları

Pimapen, kullanıcılara çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bunların en başında gelen ise kolay bakım yapılabilmesidir. Hızlı temizlenebilme özelliğinin yanında menteşelerinin yağlanması da çok pratiktir. Boya gerektirmeyen yapısı sayesinde ek masraf çıkartmamaktadır. Çürüme ve paslanma yapmayan yapısı ile uzun ömürlüdür. Isı ve ses yalıtımı konusunda da oldukça başarılı ürün olma özelliği taşırlar.